ALPCANS

Deniz Ayaklarınızın Altında

Alpcan Village The View arsa parselasyon projesi alıcılarına eşsiz fırsatlar sunuyor. Elektrik, su, internet, telefon alt yapısına sahip olan, yolları hazır, ana yola ve merkezlere yakın, her isteğe uygun villa tasarlanabilen, ve en önemlisi eşsiz deniz manzarasına sahip arsalar, yatırımcıların yüzünü güldürmeyi hedef alıyor.
Yolları, kolay ve rahat bir ulaşım sağlamak için hazır hale getirildi. Ana yola ve merkezlere yakın konumuyla Alpcan Village The View, ulaşımla ilgili endişelere son verip hayatınızı kolaylaştırıyor.
Her zevke göre özel olarak tasarlanabilir durumda villalar, tamamen kişiselleştirilmiş bir yaşam alanı sunuyor. Villalar, beklentilerinizi karşılayacak şekilde birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesiyle özenle inşa edilir. Hayallerinizdeki villayı muhteşem bir manzarayla birleştirmek için harekete geçin.
Muhteşem panoramik deniz manzarasına sahip olan Alpcan Village The View ile doğanın içinde yaşama hissini sonuna kadar yaşayın.
Kırsal alanın ve okyanusun havadan görünümü.

ULAŞIM

Konum & Mesafeler

  • Şehir MerkeziAraçla 11 dk
  • Petrol İstasyonuAraçla 7 dk
  • HastaneAraçla 5 dk
  • Lefke Avrupa ÜniversitesiAraçla 6 dk
  • Kıbrıs Toplum ve Sağlık Bilimleri ÜniversitesiAraçla 12 dk
  • Orta Doğu Teknik ÜniversitesiAraçla 22 dk

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Projeye ilişkin kafanızda oluşan pek çok sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.
Alpcan Village The View arsalarının sahip olduğu muazzam eğimi sayesinde buraya yapılacak olan villalar birbirlerinin görüş açısını engeleyemez.
Arsaların üzerine apartman yapmak mümkün değildir. Ada yönetimi bu arsaların üzerine inşa edilecek evler için iki kat imar izni vermektedir.
Scroll to Top