Hakkımızda

ALPCANS

Biz Kimiz

2003 yılından günümüze arazi alım-satım, arsa parselasyon ve inşaat sektörlerinde yer alan şirketimiz, şirket kurucusu Yüksel Alpcan önderliğinde başarılı işlere imza atmıştır.
İnsana ve doğaya saygı duymayı ilke edinmiş bir anlayışla 2003 yılında çıkılan bu yolda Alpcans, sektördeki başarısını bugün bir kez daha ispatlamıştır. Lefke Gemikonağı’nda Alpcan Towers, Alpcan Towers Mira; Güzelyurt’ta Alpcan Prestij Evleri; Cengizköy’de Alpcan Village The View ve Gaziveren’de Alpcan Towers Key West gibi yüksek kaliteli projelerle, müşterilerimizi ve yatırımcılarımızı mutlu etmeyi başardık.
Bugün, hiç durmadan müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve Alpcans güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.
Bir sanatçının sahildeki bir apartman binasını tasvir etmesi.
Okyanus manzaralı bir oturma odası.

Neden Alpcans

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı.
Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. Kazandığımız deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz.
İnsana ve doğaya saygı ilkemiz çerçevesinde; çevreye duyarlı, ileri teknoloji ve yenilikçi bir bakış açısıyla projelerimizi inşa ediyor; gelecek nesillere kadar uzanan yaşanabilir bir yaşam fırsatı sunuyoruz
Bütün projelerimizi, inşaat standartlarına uygun bir şekilde, gerekli tüm izin ve teftişlere uygun olarak yapıyor, müşterilerimizin güvenli bir yaşam sürmesini garanti altına alıyoruz.
Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.
Scroll to Top